O NAS

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie kompleksowej aranżacji wnętrz roślinnością. Naszym flagowym produktem są zielone ściany z żywych roślin. Jesteśmy pionierami na krajowym rynku ogrodów wertykalnych wykonywanych w technologii tkaniny wegetacyjnej. W 2007 roku jako pierwsi sprowadziliśmy ten produkt do Polski – mamy już ponad 11-letnie doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji zielonych ścian. Usługi, które Państwu oferujemy idealnie wpisują się we współczesny trend w projektowaniu przestrzeni jakim jest biophilic design – idea poprawy samopoczucia oraz komfortu pracy i wypoczynku użytkowników przestrzeni poprzez kontakt z elementami przyrody.

 

ARS Retail zielona ściana ogród wertykalny

WSZECHSTRONNOŚĆ

Nasza technologia zielonej ściany przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań w obiektach użyteczności publicznej, lokalach usługowych, biurach, ale także w mieszkaniach prywatnych.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Jako architekci krajobrazu zapewniamy Państwu obsługę projektową w zakresie kompozycji roślinnych w pomieszczeniach. Służymy pomocą i doradztwem w doborze spójnych z Państwa wystrojem wnętrz gatunków i odmian roślin, donic i instalacji na rośliny, zarówno z oferty dostępnej na rynku jak i w zakresie indywidualnie zaprojektowanych elementów.

Zielona ściana w restauracji Pini w Łodzi

Poza obsługą projektową świadczymy także usługi wykonawcze w zakresie urządzania wnętrz roślinnością i serwisujemy zieleń we wnętrzach. Jesteśmy do dyspozycji na terenie całego kraju i poza jego granicami. Posiadamy zespoły prowadzące stałe, regularne serwisy pielęgnacyjne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy do tej pory łącznie ponad 4 700 m2 ogrodów wertykalnych z żywych roślin, co daje nam pozycję lidera na rodzimym rynku. W naszym portfolio mamy największe zielone ściany w Polsce. 

Niemodułowa budowa​

Nasze ściany są szyte na miarę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do większości zaprojektowanych kształtów

Ekonomiczność​

Dzięki trwałości, koszty eksploatacji naszych ścian są niskie – nie ma konieczności stałej, cyklicznej wymiany roślin.

Wodoszczelność

Nasze ściany mają wodoszczelną podkonstrukcję, więc nie wymagają wykonywania dodatkowej hydroizolacji ściany nośnej

Odporność

Nasze ściany są odporne na zmienne warunki panujące w pomieszczeniach

Trwałość

Nasze najstarsze, nawet 10-letnie instalacje nadal funkcjonują i mają się świetnie

Facebook
Instagram