O NAS

Nasz zespół działa na rynku od 1998 roku. Tworzymy zespół fachowców – architektów krajobrazu i ogrodników wykształconych w SGGW w Warszawie. Posiadamy w kadrze wykwalifikowanych Inspektorów Nadzoru Terenów Zieleni. W swojej działalności współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, fachowcami z branży budowlanej, Inwestorami oraz firmami zarządzającymi obiektami.  Miarą naszego profesjonalizmu są realizacje oraz stała, często wieloletnia współpraca z naszymi Klientami i Kontrahentami.

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kompleksowym urządzaniu oraz pielęgnacji terenów zieleni: od zieleni miejskiej przez osiedla mieszkaniowe, obiekty biurowe i przemysłowe, parki i ogrody prywatne. Stworzyliśmy blisko 100 projektów, w tym 22 dla gmin oraz kompleksowo zrealizowaliśmy ponad 90 inwestycji.

Dzięki tym wszystkim doświadczeniom i ciągłym poszukiwaniom oraz chęci sprostania wyzwaniom Projektantów i Inwestorów od 2007 roku rozpoczęliśmy budowanie zielonych ścian we wnętrzach. Była to optymalna odpowiedź  na  poszukiwanie nowych materiałów, faktur, które pomogą tworzyć przestrzeń we wnętrzach. Nasze rozwiązanie dało  wiele nowych możliwości kreacji, odejścia od donic, często przypadkowego stosowania roślin wynikającego z komunikacji, doświetlenia czy funkcji pomieszczeń.

W chwili obecnej specjalizujemy się w budowaniu zielonych ścian.  Doskonale opanowaliśmy procesy inwestycyjne począwszy od współpracy z Architektami i Inwestorami przy powstawaniu projektu przez wszystkie etapy uzgodnień branżowych po samą realizację i wreszcie serwis wykonanych obiektów.

Zapraszamy do współpracy

Cezary Podgórski